Ostmine

Ostmine

KUIDAS TELLIDA?

Www.t-glass.com on internetipood. Internetipoest saab osta kõiki pakutavaid tooteid mugavalt kodust lahkumata. Et tooteid oleks lihtsam leida, on need paigutatud eraldi tootekataloogidesse. Valige sobivad tooted välja ja lisage virtuaalsesse ostukorvi, määrates ka toote koguse. Ostukorvi sisust saab igal hetkel ülevaate klikkides pärast toote lisamist ikooni „LISA“ alla ilmuvale kirjele „Vaata ostukorvi“.

Kui olete kõik soovitud esemed ostukorvi lisanud, kontrollige üle valitud tooted, kogused ja hinnad. Kui kõik on Teile sobiv, liikuge edasi, vajutades „Esita tellimus“ , et täita kontaktandmed. Täitke täpselt kõik tärniga täidetud väljad ja valige sobiv kauba kättesaamisviis. Pärast tellimuse esitamist saadame arve tellimuses näidatud e-posti aadressile, misjärel saate selle alusel 7 päeva jooksul tellimuse eest tasuda. Tellimus jõustub ja seda asutakse täitma koheselt peale tellimuse eest tasumist. Tellimus kehtib 7 päeva. Kui selle möödudes pole arvet tasutud, siis eeldame, et soovite tellimusest loobuda ja see kustutatakse.

Peale tellimuse vormistamist kuvatakse ekraanile veelkord lühidalt tellimisinfo – kontrollige veelkord üle valitud tooted, kogused, kauba kättesaamisviis ja hinnad.

Kauba paneme teele Omnivaga või DPD kulleriga. Tellimused postitatakse 5 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest.

Ostetud kaubale on võimalik ise järgi tulla Ristile Haapsalu mnt 15 Läänemaal eelnevalt helistades telefonile +3725276842 Tiina ja kokku leppides kohaletuleku aja. Kaubale ise järele tulles ei lisandu Teie kaubale kättetoimetuse eest tasu

TELLIMISTINGIMUSED

KEHTIVUS
Käesolevad tingimused kehtivad TikiMari OÜ (edaspidi „müüja”) Interneti-poest aadressil www.t-glass.com tellitud kaupade ostu-müügilepingute (edaspidi „leping”) kohta, mis sõlmitakse müüja ja ostja vahel nende tingimuste kehtivuse ajal.

LEPINGU JÕUSTUMINE
Ostja tellimus loetakse sooviks sõlmida kauba ostu-müügi leping. Müüjat loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma. Ostja saab olla täisealine füüsiline isik, kes omab Eestis püsivat elukohta või juriidiline isik.

HIND JA MAKSEVIIS
E-poes olevad hinnad on eurodes ning sisaldavad kehtivat käibemaksu. Ettevõte jätab endale õiguse hindu ette teavitamata muuta.
Kauba eest saab tasuda ettemaksuna. Makseviisiks on pangaülekanne. Peale makse laekumist komplekteerib müüja kauba. Tellitud kaupade kättetoimetamise eest lisandub tellitud kaupade hinnale postikulu või tasu kullerteenuse eest vastavalt müüja hinnakirjale.

KAUBALE JÄRGI TULEMINE

Ostjal on kaubale on võimalik ise järgi tulla Ristile Haapsalu mnt 15 Läänemaal (asukoht kaardil) eelnevalt helistades telefonile +3725276842 Tiina ja kokku leppides kohaletuleku aja. Kaubale ise järele tulles ei lisandu Teie kaubale kättetoimetuse eest tasu

KULLERPAKK
Kullerpaki puhul tuuakse pakk ostjale koju kätte. Kullerteenuse partner on DPD kuller. Kullerteenuse hind ei olene paki suurusest ega kaalust, täpset hinda näeb ostja tellimuse vormistamise hetkel.

DPD EESTI PAKIAUTOMAADID JA PAKIPOED

DPD Pickup pakiautomaadid ja pakipoed. Pickup on pakkide väljastamise ja saatmise võrgustik, mille punktid koosnevad pakipoodidest ja pakiautomaatidest. Paki hind ei olene paki suurusest ega kaalust, täpset hinda näeb tellimuse vormistamise hetkel.

OMNIVA
OMNIVA pakiautomaadid ja postiasutused asuvad erinevates keskustes üle Eesti. Tellimust vormistades valib ostja rippmenüüst sobiva pakiautomaadi. Paki hind ei olene paki suurusest ega kaalust, täpset hinda näeb tellimuse vormistamise hetkel.

KAUBA KÄTTETOIMETAMINE
Tellitud kaubad edastatakse ostjale postipakiga ostja elukohajärgsesse postiasutusse, kullerpakina koju või Omniva lähimasse pakiautomaati.

TELLIMUSE TÄITMISE TÄHTAEG
Tellitud kaubad saadetakse välja üldjuhul 5 tööpäeva jooksul tellimuse eest tasumisest. Juhul, kui toote kättesaadavusega esineb ootamatu probleem, teavitab müüja ostjat.

OSTJA ÕIGUS TELLIMUSEST TAGANEDA
Ostjal on õigus taganeda tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest ostjale. Tellimusest taganemiseks loetakse tellitud kauba tagastamise soovi avaldamisest müüjale nimetatud tähtaja jooksul e-maili teel. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab ostja. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ning originaalpakendis.

MÜÜJA ÕIGUS LEPINGUST TAGANEDA
Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui müüja vastava kauba varud on ammendunud. Sama kehtib juhul, kui tellimuse on esitanud isik, kellel ei olnud selleks käesolevate tingimuste kohaselt õigust.

RAHA TAGASTAMINE
Müüja tagastab ostjale lepingust taganemise korral kauba ja saatmise eest tasutud hinna viivitamata, hiljemalt aga 30 päeva jooksul alates lepingust taganemisest tellija osundatud pangakontole. Lisaks kuulub tagastamisele kauba tagastamisega seotud postikulu, mis ületab 10 eurot.

OMANDIRESERVATSIOON
Kuni täieliku tasumiseni kauba eest on kaup müüja omand.

ISIKUANDMETE KASUTAMINE
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

LÕPPSÄTTED
Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kokkuleppe mittesaavutamisel on ostjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.